Heren.
Dank voor de duidelijke en begrijpelijke uitleg.
Mijn vraag; heeft het gegeven dat ik mijn pensioen 2 jaar naar voren heb gehaald nog invloed op het invaren?
Met vriendelijke groet, Willem
In de video player kunt u de volgende opties instellen:
Disclaimer
De informatie op de website van de VOHM wordt regelmatig bijgewerkt en actueel gehouden. Niettemin sluit de VOHM iedere aansprakelijkheid uit voor onjuistheden, onvolledigheden en eventuele gevolgen van het handelen op grond van de informatie die op deze site beschikbaar is.
Copyright Het is niet toegestaan om zonder schriftelijke toestemming tekst(en) en/of beeldmateriaal van de website te gebruiken.
Heren.
Dank voor de duidelijke en begrijpelijke uitleg.
Mijn vraag; heeft het gegeven dat ik mijn pensioen 2 jaar naar voren heb gehaald nog invloed op het invaren?
Met vriendelijke groet, Willem
Dit was weer een goede uitleg van de beide Mannen, maar en ik wil toch even aangeven dat als het om de Spreidingswed gaat en het aan de Nederlandse Bank ligt het in 10 jaar word verspreid.
Ik vind één jaar een prima uitgangspunt.
Ik heb het programma de Zwarte Zwanen gekeken, over de Pensioenen van de Vervoerders, nou daar lusten de Honden geen brood van ( daar is de Directeur van Nederlandse Bank ook bij aan de tand gevoeld, maar die wuifde het weg )
En dan te bedenken dat ze het over Ons geld hebben.
Vriendelijke groeten Jan Molenkamp